PL EN

Jesteśmy zespołem doświadczonych doradców, którzy analizują, projektują i wdrażają efektywne strategie komunikacyjne. Wykorzystując narzędzia public relations jako element polityki marketingowej, wspieramy naszych Klientów w realizacji ich celów biznesowych. Jesteśmy partnerem dla firm i instytucji, które szukają skutecznych i kreatywnych sposobów dotarcia do pracowników, klientów, kontrahentów i mediów.

Renata Syperek-Komar Account Director

Specjalista z wieloletnim doświadczeniem w obszarze kształtowania polityki komunikacyjnej firm. W ramach strategicznego doradztwa, diagnozuje potencjał komunikacyjny organizacji, marek, produktów czy wydarzeń oraz rekomenduje optymalne rozwiązania marketingowe. Jej analityczne podejście do prowadzonego biznesu pozwala na pełną kontrolę realizowanych projektów – od fazy planowania, przez wdrożenie, po ocenę osiągniętych wyników. 
r.syperek@contrust.pl

Marta Zagożdżon Account Director

Ekspert w zarządzaniu informacją z czternastoletnim doświadczeniem w realizacji projektów marketingowych dla wielu branż. Specjalizuje się w strategicznym doradztwie komunikacyjnym i kryzysowym. Skoncentrowana na potrzebach Klientów, koordynuje pracę zespołu konsultantów PR i dba o efektywną realizację zadań powierzonych Agencji.
m.zagozdzon@contrust.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.